Sport.pl

Aktualności

Fatalna passa wciąż trwa!

• autor: kkuba1993, 2010-10-04 07:19

Nasi zawodnicy pojechali do Frydrychowic z myślą że można wywalczyć jakiś punkt.Po pierwszej połowie była nadzieja lecz druga odsłona spotkania całkowicie wybiła im to z głowy...

Początek spotkania zdominował Płomień Sosnowice który ładnie grał w obronie i stwarzał sytuacje podbramkowe jednak piłka po żadnej akcji nie mogła wpaść do siatki. W końcówce meczu niepilnowany zawodnik Sokoła stał przed 16, dograł piłke między obrońców a tam bez problemu lewoskrzydłowy Frydrychowic strzelił na 1:0. Przed samą przerwą po wślizgu zawodnika gospodarzy zszedł z boiska nasz napastnik Paweł Szczypczyk. Tego co działo się po przerwie nie ma co komentować. Tracone bez sensu bramki i praktycznie zero sytuacji pod bramką Sokoła przyniosły wynik końcowy 6:0.

Fatalna passa przegranych spotkać Płomienia wciąż trwa. To już 5 porażka z rzędu i zajmujemy obecnie przedostatnią pozycje w tabeli z 3 punktami na koncie. Albo zaczniemy coś grać albo możemy przygotowywać się do spadku do C-Klasy.