Sport.pl

Aktualności

Derby na remis

• autor: kkuba1993, 2010-05-03 08:02

Wiadomo było że będzie ciężko zdobyć jakieś punkty mimo takiej różnicy punktowej. Mecz rozpoczął się tak jak zawsze, czyli przyjęcie gości na swojej połowie i wyprowadzanie akcji przez Płomienia. Kilka dobrych akcji gospodarzy ale goście także pokazali że nie oddadzą łatwo punktów. W końcu akcja prawą stroną...Kucia dostaje piłkę za obrońców podanie na drugą stronę do Rudka a ten wbiega w pole karne i zostaje sfaulowany. Sędzia pokazuje na 11 metr. Do piłki najpierw podchodzi Damian Wycisk, uderza i piłka trafia w słupek jednak sędzia kazuje powtórzyć rzut karny gdyż bramkarz był nieodpowiednio ustawiony. Tym razem podchodzi Rafał Windak i również piłka odbija się od słupka ale już wpada do bramki...1:0. Chwile później akcja Przełęczy i mamy remis 1:1. Mecz nie zwolnił z tempa. Kilka akcji na jedną i na drugą bramkę. W końcu akcja pod bramką gości, przy piłce znajduje się Adrian Pacułt i podanie między obrońców a tam do piłki dochodzi Jakub Kucia i daje gospodarzom prowadzenie. Jednak i po tym golu Płomień nie odpuścił i grał dalej jak by był remis. Do przerwy jednak wynik nie uległ zmianie. Po przerwie zawodnicy tak jakby byli rozkojarzeni, gdyż już na początku drugiej połowy Przełęcz atakuje prawą stroną podanie do napastnika który wychodzi sam na sam z Pałką i nie daje mu szans do obrony. Znów mamy remis. Płomień już nie przeprowadzał tak groźnych akcji jak w pierwszej połowie. Po niedługim czasie zamarło serce u zawodników Płomienia kiedy to po wrzutce zawodnik gości pakuje piłkę do siatki. Jednak gol nie został uznany gdyż sędzia dopatrzył się faulu na jednym z naszych zawodników. To co działo się już pod koniec nie wyglądało jak mecz piłki nożnej. Brzydkie faule, dyskutowanie z sędziami...takiego czegoś nie powinno być na meczu. Ale sędzia odpowiednio potraktował zawodników którzy mieli jakiś problem żółtymi kartkami. Tak więc Płomień po tej kolejce awansował na 9 miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów co dwie drużyny za nami.

Bramka na 1:0 więcej...