Płomień Sosnowice - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

pon.

11-2017

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyremontowany budynek klubowy

• autor: Płomień Sosnowice, 2015-08-11 06:28

Dzięki środkom unijnym wyremontowaliśmy zaplecze sportowe

W minionym miesiącu LKS „Płomień” Sosnowice zakończył remont zaplecza sportowego. Inwestycja jest efektem wspólnych działań sportowców z wójtem gminy Brzeźnica – Bogusławem Antosem. W wyniku realizacji projektu pn. „Adaptacja obiektu publicznego w Sosnowicach na Sosnówkę Doliny Karpia, pełniącą funkcje społeczno-kulturalne, sportowe i rekreacyjne”  zaniedbany i w złym stanie technicznym budynek przeszedł prawdziwą metamorfozę.
Przedsięwzięcie polegało na przeprowadzeniu prac remontowo – budowlanych na parterze budynku, który służył niegdyś jako punkt katechetyczny.
Prace obejmowały  wykonanie remontu sal, korytarzy i sanitariatów w zakresie: malowania, wymiany posadzek, remontu instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, montażu stolarki okiennej i drzwiowej oraz dociepleniu ścian zewnętrznych, wykonaniu elewacji i remontu dachu. Budynek został też częściowo wyposażony w regały, gabloty, system wystawienniczy i sprzęt do ćwiczeń.
Całkowite nakłady finansowe wyniosły 177 970,79 zł , z czego dofinansowanie otrzymane w ramach Funduszu Rybackiego z Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” wynosi 85% wartości kosztów kwalifikowalnych operacji.

Publiczna baza będzie służyć, jako miejsce spotkań integracyjnych lokalnej społeczności, a szczególnie wszystkim miłośnikom sportu: dzieciom, młodzieży oraz dorosłym skupionym w Klubie sportowym „Płomień” Sosnowice.

Inwestycja pn.: „Adaptacja obiektu publicznego w Sosnowicach na Sosnówkę Doliny Karpia, pełniącą funkcje społeczno-kulturalne, sportowe i rekreacyjne”

Całkowita wartość inwestycji :  177 970,79 zł brutto
            Dofinansowanie ze środków UE : 85 % wartości  kosztów kwalifikowanych

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych
Europejskiego Funduszu Rybackiego z Programu Operacyjnego
w ramach środka 4.1 „Rozwój obszarów zależnych od rybołówstwa”
objętego osią priorytetową 4 – „Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa”

Sprzęt w szatni

Dzięki środkom unijnym wyremontowaliśmy zaplecze sportowe

Całkowita wartość inwestycji :  177 970,79 zł brutto
            Dofinansowanie ze środków UE : 85 % wartości  kosztów kwalifikowanych

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych
Europejskiego Funduszu Rybackiego z Programu Operacyjnego
w ramach środka 4.1 „Rozwój obszarów zależnych od rybołówstwa”

unnamed (1).jpg

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Świt Osielec - Orzeł II Wieprz
Jubilat Izdebnik - Łysa Góra Zawadka