Sport.pl

Aktualności

Starcie z Grodem Grodzisko

• autor: kkuba1993, 2014-04-12 16:01

W tym tygodniu rozgrywana będzie 13 kolejka na boiskach wadowickiej B-Klasy. Rywalem Płomienia Sosnowice będzie Gród Grodzisko.

Gród to drużyna zajmująca przedostatnie miejsce w naszej tabeli. Za nimi znajduje się tylko Orzeł Radocza z taką ilością punktów. Jak do tej pory piłkarze z Grodziska pełną pulę zdobywali tylko 2 razy. Pierwszy raz to niestety z naszymi graczami w drugiej kolejce, natomiast w poprzednim meczu pokonali u siebie ekipę z Radoczy 2:1. Pocieszenie dla sosnowian to fakt, że nasz jutrzejszy rywal na wyjazdach w tym sezonie zdobył tylko punkt, który wywiózł z Radoczy w pierwszym meczu.

Sosnowianie rundę rewanżową rozpoczęli od remisu w Jaroszowicach. Bramkę na wagę jednego punkty zdobył nowy zawodnik Płomienia Krystian Augustyniak. Poprzedni meczy naszej drużyny z Grodem zakończył się porażką w Grodzisku 3:2. W doliczonym czasie gospodarze wydarli nam remis. Do Sosnowic przybyło kilku nowych zawodników, jednak rywal z pewnością nie próżnował i ma w kadrze jakiś nabytek. Warto uważać na napastnika przeciwników, który na jesień zaaplikował nam hat-tricka.