Sport.pl

Aktualności

Niemiła niespodzianka na koniec...

• autor: piti23, 2013-06-18 15:11

Płomień w ostatnim meczu w tym sezonie uległ niespodziewanie Spartakowi Przybradz 5:1. Porażka na zakończenie sezonu nie przeszkodziła nam w zdobyciu tytułu mistrza C-Klasy grupy II.

Przed tym meczem każdy w naszym zespole wiedział że będzie to mecz ciężki z kilku powodów. Jak sie okazało najczarniejszy scenariusz sprawdził się. Wczesna pora rozegrania meczu, wysoka temperatura i wieczór kawalerski zrobiło swoje.

Płomień pierwszą bramkę stracił w około 7 minucie. Nasi obrońcy chcieli wymienić kilka podań, ale pogubili się, piłkę przejął napastnik gospodarzy i strzelił na 1:0. Kilkanaście minut później Tomek Piwowarczyk zdecydował się na strzał prawie z połowy boiska i zdobył gola. Chwilę później było już 2:1, gdyż niezłym strzałem zza pola karnego popisał się zawodnik Spartaka. Po przerwie znowu błędy w obronie zamienili na bramki piłkarze z Przybradza. Kiedy wydawało się, że przy wyniku 4:1 Przybradz nas bardziej nie upokorzy, to w ostatniej minucie meczu z rzutu wolnego Kube Mosóra pokonał gracz gospodarzy.

Ten sezon był bardzo udany dla Sosnowic i pomimo tej porażki Płomień z podniesionym czołem może szykować się do B klasy.

Już teraz Zapraszamy wszystkich na Puchar Wójta Brzeźnica który odbędzie się  6-7 Lipca w SOSNOWICACH!!!