Sport.pl

Aktualności

6 goli i 3 pkt!

• autor: piti23, 2009-10-11 16:40

Nasi zawodnicy w dzisiejszym meczu pokazali że potrafią grać w piłke i wbili gościom ze Stryszowa aż 6 goli tracąc 1.

Mecz toczony był w bardzo trudnych warunkach i od początku zaatakowaliśmy. Już w 2 minucie dobrą centrą popisał sie Rysiek Pacułt a najprzytomniej w polu karnym zachował się Paweł Ciężadlik i zdobył bramke. Potem inicjatywe przejęli goście. Gra toczyła się w środku boiska. Lecz w 27 minucie błąd naszej obrony zawodnik Stryszowa wychodzi na czystą pozycje i zostaje podcięty przez naszego bramkarza i mamy rzut karny . Goście pewnie karnego zamieniają na bramke i mamy remis. Płomień po stracie bramki ruszył do odrabiania strat i już w 35 minucie znowu objęliśmy prowadzenie po ładnym strzale za 16-stki Patryka Lelka. Po przerwie na boisku pojawili się dwaj nasi najmłodsi zawodnicy a więc Łukasz Bujak oraz debiutujący Adrian Hyla obaj mają po 16 lat. Zaraz po wznowieniu  drugiej połowy świetnie na pozycje wyszedł Łukasz Bujak położył sobie bramkarza lecz piłka uciekła mu do końcowej lini lecz zdołał jeszcze bardzo precyzyjnie zacentrować a piłka spadła wprost na głowe Pawła Matery i mieliśmy 3:1 ,ale największy udział przytej bramce trzeba zapisać Łukaszowi. Następnie dalej atakowaliśmy i klika minut puźniej mieliśmy 4:1 a bramke zdobył Łuaksz Bujak wykończając podanie Damiana Wyciska. W 75 minucie nasi gracze strzelają bramke na 5:1 a autorem jej jest Paweł Matera. W 85 minucie dzieła zniszczenia dokonuje ponownie Łukasz Bujak strzelając swoją drugą bramkę.