Podsumowanie Sezonu !:)

• autor: piti23, 2009-06-23 12:15
21 Czerwca odbyły się ostatnie mecze w tym sezonie.Sezon ten obfitował w niespodzianki ale i także w kompromitacje.Sezon napewno ciekawy i w połowie udany dla naszego zespołu gdyz oczekiwania przed sezonem były napewno wieksze.Ale cóż ważne że w spokoju możemy sie przygotowywać do kolejnego sezonu.Przedstawiam podsumowaniesezonu zapraszam do czytania i komentowania.Za niektóre błędy z góry przepraszam.

1. Jałowiec Stryszawa (MISTRZ)

Gra tej drużyny była efektowna , ładna i było widać po tych graczach że za wszelką cene chcą awansować do wyższej klasy rozgrywkowej.Przez cały sezon gracze Stryszawy stracili 5 punktów (2 remisy i porażka w Sułkowicach).Nie do powstrzymania był ich napastnik Tomasz Świerkosz który zdobył 51 bramek.Aż pozazdroscić skuteczności.Jałowiec zasłużenie awansował i życzymy sukcesów w "A" klasie.

2. Leskowiec Rzyki (vice mistrz)

Leskowiec przez cały sezon prubował dogonic lidera ze Stryszawy lecz nieudało im się.Pozostała im walka w barażach.Gra tej druzyny była różna.Mieli okresami bardzo dobre mecze ale także zdarzały im się wpadki ze słabszymi.Jednak gratulujemy drugiej pozycji i powodzenia w barażach.

3. Znicz Sułkowice Bolęcina

Gracze Znicza jako jedny pokonali zespół Stryszawy.Gratulujemy im 3 lokaty lecz pewnie liczyli na coś więcej.Grcze Sułkowic grali bardzo dobrze spotkania u siebie natomiast na wyjazdach szło im dużo gorzej stąd strata 11 punktów do 2 miejsca.Jednak w przyszłym sezonie napewno będą się liczyć do awansu.

4. Żuraw Krzeszów

Gracze Żurawia grali odwrotnie do graczy z Sułkowic.Mecze u siebie przegrywali natomiast na wyjazdach byli niedopokonania.Pod koniec sezonu jednak regularnie zaczeli wygrywać i to pozwliło im zająć 4 lokate w tabeli.Oni równierz w przyszłym sezonie będą bardzo groźni.

5.Lachy Lachowice-Hucisko

Zespół ten po rundzie jesiennej zajmował 7 lokate.Lecz dobre wystepy na wiosne , a szczególnie 6 zwycięstw z rzędu porawiła ich sytuacje w tabeli.Zespół ten gdyby nie słabsza poprzednia runda mógłby poważnie liczyc sie w walce o baraże, a tak to mają dobre 5 miejsce.

6.Huragan Inwałd

Gracze Huraganu niepszeszli rundy wiosennej jak huragan i ostatecznie zajeli 6 miejsce.Inwałd na wiosne zdołał wygrać tylko 5 spotkań  jest to jednak napewno za mało by walczyć o wyższe lokaty.Nie można jednak odmówić woli walki tym graczom i życzymy powodzenia za rok.

7.Łysa Góra Zawadka

Gracze Zawadki napewno rundy wiosennej także niezaliczą do udanych.wygrali tylko 3 mecze.Jednak przewaga punktowa z poprzedniej rundy pozwoliła im zająć bezpieczne 7 miejsce.Zawodnicy napeno będą chcieli zapomnieć także o ostatnim spotkaniu w Lachowicach gdzie sędzia zkończył mecz w 75 minucie ponieważ gracze Zawadki zobaczyli 5 czerwonych kartek.Zachowanie tych graczy było podobno karygodne.

8. Orzeł Ryczów

Po dobrym początku rundy wiossenej w połowie dostali zadyszki.Jednak zdobyte punkty wcześniej pozwoliły na zajęcie bezpiecznej 8 pozycji.Gracze Ryczowa za rok napewno będą groźni i życzymy im powodzenia.

9. Dąb Tomice

Po fatalnej rundzie jesiennej w wiosennej urośli na miano Rycerzy wiosny.Jedno przegrane tylko spotkanie na własnym boisku i bardzo wysokie zwycięstwa pozwoliły graczą z Tomic zająć 9 miejsce.Gdyby taki cały sezon wyglądał w ich poczynaniach to napewno znalezli by się w czubie tabeli. Życzymy powodzenia za rok

10. Chełm Stryszów

Postawa graczy Stryszowa na wiosne jest delikatnie mówiąć fatalna.Zdołali zdobyć zaledwie 12 punktów.Gdyby nie zdobycz punktów z jesieni gracze Chełmu mogli by walczyc  o dolnie pozycje.Na uwage zasługuje równierz najwyższa porażka tej drużyny w całym sezonie.Przegrali oni bowiem z Stryszawą aż 13:0.

11. Płomień Sosnowice

Nasi gracze przed sezonem napewno mierzyli wyżej.Lecz szybko przekonaliśmy się że to nie "C" klasa a w dodatku postawa niektórych graczy była fatalna.Lecz wzmocnienia w przerwie zimowej pozwoliła na wiosne zagrac kilka bardzo dobrych meczów.Wygraliśmy kilka ważnych spotkań a także przegraliśmy kilka na własne życzenie.Podsumowująć 11 pozycja nie jest szczytem marzeń ale z drugiej strony zdołaliśmy sie utrzymać.

12. Sokół Frydrychowice

W końcówce sezonu dogonili zespół Płomienia lecz nieudało im sie ich przeskoczyć i ostatecznie zajęli 12 pozycje.Sokół zagrał fatalną runde wiosenną wygrywając zaledwie 2 mecze.Jednak trzeba im przyznać że mają wole walki i powinni utrzymać sie zasłużenie w B klasie.

13.Halny Andrychów

Gracze Ci wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.Jednak zdobycz punktowa zdobyta na wiosne pozwoliła im wyprzedzić drużyne Kossowej dzięki lepszemu bilansowi bramek.Gracze Halnego spadają jednak do C kalsy gdyż autoamtycznie zostali przeniesieni na ostanie miejsce.

14.Przełęcz Kossowa

To już powinnien byc chyba koniec marzeń o B klasie dla tego zespołu.Słaba gra przez cały sezon zdołali zdobyc jedynie 13 punktów.Prawdopodobie gracze Kossowej będą grali baraż o utrzymanie lecz niewróżymy im nic dobrego.

To tyle podsumowując w skrócie ten sezon.Czekamu już na kolejny a puki co WAKACJE!!!

autor: ~anonim 2009-06-27 13:06:59

Dobry sezon panowie

autor: ~anonim 2009-06-28 21:49:58

avatar Zapraszam do nowo powstałego forum www.pilkawadowice.fora.pl. Wypowiedz się na temat piłki nożnej w Wadowicach. Napisz o swoim Klubie. Zachęcam do rejestracji i rozwijania forum.