Sport.pl

Aktualności

Płomień rozprawił sie z Stryszowem!!!

• autor: piti23, 2009-05-01 21:31

1 Maja na boisku w Stryszowie zespół z Sosnowic podejmował graczy Chełmu.Mecz ten toczył sie na bardzo ładnym obiekcie.Od samego początku gra toczyła się głównie w środku pola.W 18 minucie kontre naszego zespołu na gola zamienił Mariusz Rudek strzelając ładnie po długim rogu bramki.Nastepnie kontuzji nabawił się nasz obrońca Wiesław Więcek i konieczna była zmiana.Po straconej bramce podraznieni gospodarze rzucili sie do odrabiania strat lecz z marnym skutkiem.W naszej bramce dobze spisywał się nasz bramkarz a także linia obronna.W 40 minucie miała miejsce sytuacja która powinna się zakonczyc czerwoną kartką dla bramkarza gdyż nasz zawodnik był z nim sam na sam a bramkarz odbił piłke rękami będąc na 20 metrze.Sędzia zresztą  bardzo słabo sędziujący ten mecz dał bramkarzowi Chełma tylko żółtą kartkę.W drugiej połowie płomień zaatakował rywala i skutek był widoczny juz w 49 minucie gdzie nasz napastnik Paweł Matera będą (prawie)sam na sam z bramkarzem pięknym strzałem z 11 metrów w samo okienko zdobył gola.Płomień poszedł za ciosem i w 52 minucie było już 3:0 bramke zdobył Damian Wycisk po doskonałym wyłorzeniu piłki przez Pawła Matere.Pózniej nasi gracze spuścili z tonu i do głosu doszli gospodarze gdzie po niby ręce w naszym polu karnym sędzia podyktował karnego.Na bramke zamienił go gracz Stryszowa.Płomień po tej bramce zacza atakować rywala.Najpierw Ryszard Maj trafił w słupka a nastepnie sam na sam nie wykorzystali Paweł Matera gdzie z 6 metrow trafił bramkarza w głowe , a potem Damian Wycisk fantastycznie przejął pile i tez w styuacji sam na sam nie zachował zimnej krwi i trafił w bramkarza.Lecz chwile puźniej się zrehabilitował i zdobył bramke na 4:1 była to70 minuta.W międzyczasie trener dokonał kilku zmian i gra toczyła sie w środku pola.W 88 minucie gapiostwo naszych obrońców wykorzystali gospodarze i strzelili gola na 4:2.Do podkreślenia jest równierz fakt że nieliczni kibice Stryszowa zachowywali sie skandalicznie.Wyzywali i przeklinali na pana sedziego a także specjalnie wrzucali płkę na boisko tak aby tylko zprowokować sędziego.To zachowanie było niestosowne i działacze klubu ze Stryszowa powinni coś z tymi kibicami zrobić.Aby na kolejnych meczach niedochodziło do takich incydentów.