Sport.pl

Aktualności

Zwycięstwo z Półwsią

• autor: kkuba1993, 2011-09-11 15:04

W sobotę 10 września w Sosnowicach zawitała drużyna z Półwsi. Przed tym meczem nasz przeciwnik był przed nami, ale po tym meczu chyba zapomnieli o górnej części tabeli...

Początek meczu był ewidentnie dla gospodarzy. Kilka akcji na początku meczu pozwoliło nam nabrać pewności siebie. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Paweł Szczypczyk. Kolejną bramkę dla Sosnowic strzelił Tomek Piwowarczyk ładnie uderzając nad murem z rzutu wolnego. Chwilę później Paweł Szczypczyk oddaje lekki strzał  na bramkę i kiedy wydawało się że nic z tego nie będzie to piłka znalazła się w bramce bo karygodnym błędzie bramkarza gości. Za faul na Dawidzie Bujaku czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gości. Po 20 minutach było 3:0. Półwieś uwierzyła że może powalczyć z nami kiedy zdobyli bramkę na 1:3. I to z takim wynikiem zeszliśmy na przerwę do szatni.

Po przerwie było to samo. Znów my rozpoczęliśmy strzelenie w tej połowie. Bramkę na 4:1 strzelił Ryszard Pacułt. Chwilę później było już 5:1 a bramkę strzelił Paweł Matera. Była to jego 4 bramka w tym sezonie. Goście zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę ale ostatnie słowo należało do nas. Na 6:2 podwyższył Mateusz Kutermak z rzutu karnego po faulu na Pawle Materze.