Płomień Sosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

ARCHIWUM

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 66
ogółem: 980 291

statystyki szczegółowe

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

ARCHIWUM

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Jubilat Izdebnik 3:0 Iskra II Klecza zobacz ›
2017-08-19 Pogoń Bugaj 1:4 Orzeł II Wieprz zobacz ›
2017-08-20 Zryw Lanckorona 3:3 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-08-20 Świt Osielec 3:0 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
2017-08-20 Płomień Sosnowice 2:2 Łysa Góra Zawadka relacja ›
2017-11-30 Orzeł Radocza Zaskawianka Wadowice 11:00
2017-08-26 Zaskawianka Wadowice 3:3 Zryw Lanckorona zobacz ›
2017-08-27 Jastrzębianka Jastrzębie 0:5 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-08-27 Świt Osielec 2:3 Jubilat Izdebnik zobacz ›
2017-08-27 Łysa Góra Zawadka 2:2 Orzeł Radocza zobacz ›
2017-08-27 Orzeł II Wieprz 0:1 Płomień Sosnowice relacja ›
2017-08-27 Iskra II Klecza 7:2 Pogoń Bugaj zobacz ›
2017-09-02 Pogoń Bugaj 2:2 Świt Osielec zobacz ›
2017-09-02 Jubilat Izdebnik 2:1 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
2017-09-03 Płomień Sosnowice 6:0 Iskra II Klecza relacja ›
2017-09-03 Orzeł Radocza 3:1 Orzeł II Wieprz zobacz ›
2017-09-03 Zryw Lanckorona 4:2 Łysa Góra Zawadka zobacz ›
2017-09-03 Zaskawianka Wadowice 3:1 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-09-09 Jubilat Izdebnik 2:0 Pogoń Bugaj zobacz ›
2017-09-10 Łysa Góra Zawadka 0:1 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-09-10 Orzeł II Wieprz 3:1 Zryw Lanckorona zobacz ›
2017-09-10 Iskra II Klecza 1:2 Orzeł Radocza zobacz ›
2017-09-10 Jastrzębianka Jastrzębie 6:4 Zaskawianka Wadowice zobacz ›
2017-09-10 Świt Osielec 2:2 Płomień Sosnowice relacja ›
2017-09-16 Pogoń Bugaj 6:1 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
2017-09-16 Zaskawianka Wadowice 6:1 Łysa Góra Zawadka zobacz ›
2017-09-17 Płomień Sosnowice 2:4 Jubilat Izdebnik relacja ›
2017-09-17 Orzeł Radocza 7:1 Świt Osielec zobacz ›
2017-09-17 Zryw Lanckorona 6:2 Iskra II Klecza zobacz ›
2017-09-17 Gronie Zagórnik Orzeł II Wieprz 16:00
2017-09-23 Pogoń Bugaj Płomień Sosnowice 16:00
2017-09-23 Jubilat Izdebnik Orzeł Radocza 16:00
2017-09-24 Orzeł II Wieprz Zaskawianka Wadowice 16:00
2017-09-24 Iskra II Klecza Gronie Zagórnik 16:00
2017-09-24 Jastrzębianka Jastrzębie Łysa Góra Zawadka 11:00
2017-09-24 Świt Osielec Zryw Lanckorona 16:00
2017-09-30 Zaskawianka Wadowice Iskra II Klecza 16:00
2017-10-01 Płomień Sosnowice Jastrzębianka Jastrzębie 16:00
2017-10-01 Orzeł Radocza Pogoń Bugaj 11:00
2017-10-01 Zryw Lanckorona Jubilat Izdebnik 16:00
2017-10-01 Gronie Zagórnik Świt Osielec 16:00
2017-10-01 Łysa Góra Zawadka Orzeł II Wieprz 16:00
2017-10-07 Jubilat Izdebnik Gronie Zagórnik 15:00
2017-10-07 Pogoń Bugaj Zryw Lanckorona 15:00
2017-10-08 Jastrzębianka Jastrzębie Orzeł II Wieprz 11:00
2017-10-08 Iskra II Klecza Łysa Góra Zawadka 15:00
2017-10-08 Świt Osielec Zaskawianka Wadowice 15:00
2017-10-08 Płomień Sosnowice Orzeł Radocza 15:00
2017-10-14 Zaskawianka Wadowice Jubilat Izdebnik 15:00
2017-10-15 Orzeł Radocza Jastrzębianka Jastrzębie 11:00
2017-10-15 Zryw Lanckorona Płomień Sosnowice 15:00
2017-10-15 Gronie Zagórnik Pogoń Bugaj 15:00
2017-10-15 Łysa Góra Zawadka Świt Osielec 15:00
2017-10-15 Orzeł II Wieprz Iskra II Klecza 15:00
10  2017-10-21 Jubilat Izdebnik Łysa Góra Zawadka 15:00
10  2017-10-21 Pogoń Bugaj Zaskawianka Wadowice 15:00
10  2017-10-22 Jastrzębianka Jastrzębie Iskra II Klecza 11:00
10  2017-10-22 Świt Osielec Orzeł II Wieprz 15:00
10  2017-10-22 Płomień Sosnowice Gronie Zagórnik 15:00
10  2017-10-22 Orzeł Radocza Zryw Lanckorona 11:00
11  2017-10-28 Zaskawianka Wadowice Płomień Sosnowice 14:00
11  2017-10-29 Zryw Lanckorona Jastrzębianka Jastrzębie 14:00
11  2017-10-29 Gronie Zagórnik Orzeł Radocza 14:00
11  2017-10-29 Łysa Góra Zawadka Pogoń Bugaj 14:00
11  2017-10-29 Orzeł II Wieprz Jubilat Izdebnik 14:00
11  2017-10-29 Iskra II Klecza Świt Osielec 14:00

Najbliższe spotkanie

Płomień SosnowiceJastrzębianka Jastrzębie
Płomień Sosnowice   Jastrzębianka Jastrzębie
2017-10-01, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Pogoń Bugaj - Płomień Sosnowice
Jubilat Izdebnik - Orzeł Radocza
Orzeł II Wieprz - Zaskawianka Wadowice
Iskra II Klecza - Gronie Zagórnik
Jastrzębianka Jastrzębie - Łysa Góra Zawadka
Świt Osielec - Zryw Lanckorona

Ostatnie spotkanie

Płomień SosnowiceJubilat Izdebnik
Płomień Sosnowice 2:4 Jubilat Izdebnik
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Pogoń Bugaj 6:1 Jastrzębianka Jastrzębie
Zaskawianka Wadowice 6:1 Łysa Góra Zawadka
Płomień Sosnowice 2:4 Jubilat Izdebnik
Orzeł Radocza 7:1 Świt Osielec
Zryw Lanckorona 6:2 Iskra II Klecza
Gronie Zagórnik Orzeł II Wieprz

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Płomień - Amator Babica (SPARING) 15.03.2014
Ładowanie...

Zczuba.tv