Płomień Sosnowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

ARCHIWUM

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 96, wczoraj: 129
ogółem: 1 039 377

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

ARCHIWUM

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Jubilat Izdebnik 3:0 Iskra II Klecza zobacz ›
2017-08-19 Pogoń Bugaj 1:4 Orzeł II Wieprz zobacz ›
2017-08-20 Zryw Lanckorona 3:3 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-08-20 Świt Osielec 3:0 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
2017-08-20 Płomień Sosnowice 2:2 Łysa Góra Zawadka relacja ›
2017-11-30 Orzeł Radocza 3:5 Zaskawianka Wadowice zobacz ›
2017-08-26 Zaskawianka Wadowice 3:3 Zryw Lanckorona zobacz ›
2017-08-27 Jastrzębianka Jastrzębie 0:5 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-08-27 Świt Osielec 2:3 Jubilat Izdebnik zobacz ›
2017-08-27 Łysa Góra Zawadka 2:2 Orzeł Radocza zobacz ›
2017-08-27 Orzeł II Wieprz 0:1 Płomień Sosnowice relacja ›
2017-08-27 Iskra II Klecza 7:2 Pogoń Bugaj zobacz ›
2017-09-02 Pogoń Bugaj 2:2 Świt Osielec zobacz ›
2017-09-02 Jubilat Izdebnik 2:1 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
2017-09-03 Płomień Sosnowice 6:0 Iskra II Klecza relacja ›
2017-09-03 Orzeł Radocza 3:1 Orzeł II Wieprz zobacz ›
2017-09-03 Zryw Lanckorona 4:2 Łysa Góra Zawadka zobacz ›
2017-09-03 Zaskawianka Wadowice 3:1 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-09-09 Jubilat Izdebnik 2:0 Pogoń Bugaj zobacz ›
2017-09-10 Łysa Góra Zawadka 0:1 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-09-10 Orzeł II Wieprz 3:1 Zryw Lanckorona zobacz ›
2017-09-10 Iskra II Klecza 1:2 Orzeł Radocza zobacz ›
2017-09-10 Jastrzębianka Jastrzębie 6:4 Zaskawianka Wadowice zobacz ›
2017-09-10 Świt Osielec 2:2 Płomień Sosnowice relacja ›
2017-09-16 Pogoń Bugaj 6:1 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
2017-09-16 Zaskawianka Wadowice 6:1 Łysa Góra Zawadka zobacz ›
2017-09-17 Płomień Sosnowice 2:4 Jubilat Izdebnik relacja ›
2017-09-17 Orzeł Radocza 7:1 Świt Osielec zobacz ›
2017-09-17 Zryw Lanckorona 6:2 Iskra II Klecza zobacz ›
2017-09-17 Gronie Zagórnik 1:2 Orzeł II Wieprz zobacz ›
2017-11-05 Orzeł II Wieprz 4:2 Zaskawianka Wadowice zobacz ›
2017-11-05 Iskra II Klecza 0:2 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-11-05 Jastrzębianka Jastrzębie 1:0 Łysa Góra Zawadka zobacz ›
2017-11-05 Pogoń Bugaj 1:0 Płomień Sosnowice relacja ›
2017-11-05 Świt Osielec 2:4 Zryw Lanckorona zobacz ›
2017-11-05 Jubilat Izdebnik 7:1 Orzeł Radocza zobacz ›
2017-09-30 Zaskawianka Wadowice 3:0 Iskra II Klecza zobacz ›
2017-10-01 Płomień Sosnowice 6:1 Jastrzębianka Jastrzębie relacja ›
2017-10-01 Orzeł Radocza 4:1 Pogoń Bugaj zobacz ›
2017-10-01 Zryw Lanckorona 1:2 Jubilat Izdebnik zobacz ›
2017-10-01 Gronie Zagórnik 3:1 Świt Osielec zobacz ›
2017-10-01 Łysa Góra Zawadka 2:3 Orzeł II Wieprz zobacz ›
2017-10-07 Jubilat Izdebnik 3:1 Gronie Zagórnik zobacz ›
2017-10-07 Pogoń Bugaj 1:2 Zryw Lanckorona zobacz ›
2017-10-07 Płomień Sosnowice 2:6 Orzeł Radocza relacja ›
2017-10-08 Jastrzębianka Jastrzębie 5:3 Orzeł II Wieprz zobacz ›
2017-10-08 Świt Osielec 1:0 Zaskawianka Wadowice zobacz ›
2017-11-12 Iskra II Klecza 0:7 Łysa Góra Zawadka zobacz ›
2017-10-14 Zaskawianka Wadowice 2:2 Jubilat Izdebnik zobacz ›
2017-10-15 Orzeł Radocza 2:1 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
2017-10-15 Zryw Lanckorona 1:1 Płomień Sosnowice relacja ›
2017-10-15 Gronie Zagórnik 5:0 Pogoń Bugaj zobacz ›
2017-10-15 Łysa Góra Zawadka 2:1 Świt Osielec zobacz ›
2017-10-15 Orzeł II Wieprz 3:0 Iskra II Klecza zobacz ›
10  2017-10-21 Świt Osielec 0:1 Orzeł II Wieprz zobacz ›
10  2017-10-21 Jubilat Izdebnik 5:0 Łysa Góra Zawadka zobacz ›
10  2017-10-21 Pogoń Bugaj 2:3 Zaskawianka Wadowice zobacz ›
10  2017-10-22 Jastrzębianka Jastrzębie 3:2 Iskra II Klecza zobacz ›
10  2017-10-22 Płomień Sosnowice 0:2 Gronie Zagórnik relacja ›
10  2017-10-22 Orzeł Radocza 3:2 Zryw Lanckorona zobacz ›
11  2017-10-28 Zaskawianka Wadowice 1:1 Płomień Sosnowice relacja ›
11  2017-10-29 Zryw Lanckorona 4:5 Jastrzębianka Jastrzębie zobacz ›
11  2017-10-29 Gronie Zagórnik 5:2 Orzeł Radocza zobacz ›
11  2017-10-29 Łysa Góra Zawadka 3:0 Pogoń Bugaj zobacz ›
11  2017-10-29 Orzeł II Wieprz 1:3 Jubilat Izdebnik zobacz ›
11  2017-10-29 Świt Osielec 6:0 Iskra II Klecza zobacz ›
12  2018-04-07 Zaskawianka Wadowice Orzeł Radocza 16:00
12  2018-04-08 Jastrzębianka Jastrzębie Świt Osielec 14:00
12  2018-04-08 Łysa Góra Zawadka Płomień Sosnowice 16:00
12  2018-04-08 Orzeł II Wieprz Pogoń Bugaj 16:00
12  2018-04-08 Gronie Zagórnik Zryw Lanckorona 16:00
12  2018-04-08 Iskra II Klecza Jubilat Izdebnik 16:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Zaskawianka Wadowice - Orzeł Radocza
Jastrzębianka Jastrzębie - Świt Osielec
Łysa Góra Zawadka - Płomień Sosnowice
Orzeł II Wieprz - Pogoń Bugaj
Gronie Zagórnik - Zryw Lanckorona
Iskra II Klecza - Jubilat Izdebnik

Ostatnie spotkanie

Pogoń BugajPłomień Sosnowice
Pogoń Bugaj 1:0 Płomień Sosnowice
2017-11-05, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Zaskawianka Wadowice 1:1 Płomień Sosnowice
Zryw Lanckorona 4:5 Jastrzębianka Jastrzębie
Gronie Zagórnik 5:2 Orzeł Radocza
Łysa Góra Zawadka 3:0 Pogoń Bugaj
Orzeł II Wieprz 1:3 Jubilat Izdebnik
Świt Osielec 6:0 Iskra II Klecza

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Płomień - Amator Babica (SPARING) 15.03.2014
Ładowanie...

Zczuba.tv